کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین

سوال نکیر و منکر با علم خدا سازگاری دارد اصلا نیازی به این سوال هاست؟!

مگر خداوند متعال از نیات و اعمال انسان آگاهی ندارد پس به نظر می رسد نیازی به سوال نکیر و منکر نیست و این چنین سوال و جوابی غیر منطقی هست و وجود نداره پاسخ شما چیست؟

شب اول قبر دقیقا چه زمانی است؟

با عرض سلام و خسته نباشید.میخواستم بدونم شب اول قبر دقیقا چه زمانیه.اگر وقتیه که انسانو تو قبر میذارن پس اونایی که جنازشون غرق میشه و پیدا نمیشه کی شب اول قبرشونه.ممنون از راهنماییتون

اوج شهوت یا ارگاسم به چه حالتی گفته میشود؟

اوج لذت و شهوت، (ارگاسم) به حالتي گفته مي شود که در آن حال، معمولا انسان از خود بي خود مي شود. لذت زيادي مي برد و مني بيرون مي ريزد. بعد از تمام شدن آن حال، انسان احساس تخليه شدن و ارضا مي کند. حالت شهوتش تمام شده و معمولا بدنش سست مي شود. حالت تحريک آميزي که قبل از تخليه شدن داشت، ديگر آن حالت را ندارد. مثل اين که انسان گرسنه دلش غذا مي خواهد، ولي وقتي غذا خورد و سير شد، ديگر ميل به غذا ندارد.

شناخت منی در زنان به چه صورت است؟

به نظر مراجعي مثل رهبري، سيستاني و مکارم خروج ترشحات زن ، اگر همراه با اوج شهوت جنسي باشد، حکم به جنابت آنها مي شود ، و لازم نيست با جستن بيرون بيايد و بدن سست شود و اگر بدون رسيدن به اين حالت باشد, حکم به مني و جنابت نمي شود, مگر آنکه از راه ديگري يقين کند که مني است.
بنا بر اين، مواقعي که زن بر اثر تحريک هاي شهواني مقداري لذت مي برد و در آن حال، رطوبتي از او خارج مي شود، چون به اوج شهوت نرسيده، جنب نمي شود. رطوبت خارج شده هم پاک است و وضو و غسل را باطل نمي کند.
توضيح اوج شهوت جنسي:

جدول زمان بندی حضور کارشناسان

 

ارسال سوال

پربازدیدترین ها